OШ Јанко Веселиновић - Шабац

Општинско такмичење

4. Mar. 2021 :: 2020/2021

МАТЕМАТИКА:

Михаило Пајић 3/1            1. место

Јана Ралић 3/2                  1. место

 Марина Андрић 3/2          1. место
Милутин Пилиповић 6/1   1. место

Михаило Јанковић 7/1      1. место

Милица Тешић 8/1            1. место

 

Сара Аврамовић 3/3          2. место

 

Нина Богићевић 3/1           3. место

Вукашин Јевтић 3/1            3. место

Ива Вучковић 3/2               3. место

Андреј Мијатовић 3/4        3. место

Тамара Ралић 4/2               3. место

Анђела Тарлановић 4/2      3. место

Андрија Павловић 4/3       3. место

Јован Гајић 5/2                   3. место

Николина Цвијановић 5/2    3. место

Павле Милићевић 7/1         3. место

Марина Богдановић 7/1     3. место

 

Јован Поповић 3/1              похвала

Теодора Михаиловић 3/2     похвала

Милица Ђаковић 3/2            похвала

Коста Павловић 3/3              похвала

Алекса Петровић 4/1             похвала

Нина Милутиновић 4/1          похвала

Тијана Мирковић 4/3              похвала

Стефан Вуковић 4/3               похвала

Елена Ђукић 5/2                     похвала

Данило Павловић 6/1              похвала

Јована Поповић 6/1               похвала

 

ФИЗИКА:

ПРВЕ НАГРАДЕ освојили су:

- МИЛУТИН ПИЛИПОВИЋ 6/1,

- МИХАИЛО ЈАНКОВИЋ 7/1,

- ПАВЛЕ МИЛИЋЕВИЋ 7/1,

- МИЛИЦА ТЕШИЋ 8/1.

ДРУГУ НАГРАДУ освојила је МАРИНА БОГДАНОВИЋ 7/1.

Сви наши такмичари су се пласирали на окружно такмичење!

 

ХЕМИЈА

МИХАИЛО ЈАНКОВИЋ 7/1 је имао максималних 100 бодова и освојио ПРВО
место.

САВА НИНКОВИЋ 7/2 је освојио сјајно ДРУГО место!

 

ПЛИВАЊЕ

Прва места освојили су:

Стефан Вуковић 4/3, делфин

Александар Живковић 3/2, прсно

Никола Вуковић 1/1, делфин

Друга места су освојили:

Лазар Перишић 7/2, леђно- Вања Бошковић 4/1, прсно- Максим Савић 2/2, прсно- Сара Мијаиловић 8/4, краул-

Ирина Вукадиновић 6/2, прсно

Трећа места су освојили:

Данило Лукић 8/2, краул Младен Јаковљевић 7/2, краул-

Данило Пановић 3/1, краул

Пето место је освојила Емилија Пајић 5/3

 

"МАЛИ ПЈЕР"

Ива Вујанић 4/1 - прво место

Ђорђе Ристић 3/3 - треће место

 

РЕЦИТОВАЊЕ

Јаков Продановић 4/1

Нађа Тркуља 7/3

 

АТЛЕТИКА

Милица Милојевић 6/3 - прво место


 

 

 

Општинско такмичење

Такмичења