Прим.др Младен Стојановић

Као ученик првог разреда кренуо је у ОШ "Јанко Веселиновић" у Шапцу 1938. године, где је и завршио основну школу.

Примаријус др Младен Стојановић је специјалиста анестезије и реанимације.

Велико и квалитетно радно искуство га ј данас уврстило у сам врх медицинских стручњака. Своје професионално и животно искуство стицао је како у нашој земљи, тако и у свету. Између осталог десет година је био начелник анестезије у познатој швајцарској клиници Clinique De la Tour.

Своја знања примењује и уградио је у оснивање опште болнице "Medical Center", у Београду, где по најсавременијим европским и светским стандардима брине о пацијентима уз подршку врхунских медицинских стручњака из наше земље.