ОШ "Јанко Веселиновић" Шабац    

Општинско такмичење

2021/2022

ФИЗИКА (такмичење одржано 5.2.2022.)

Михаило Јанковић 8/1 - 1. награда

Милутин Пилиповић 7/1 - 1. награда

Марина Богдановић 8/1 - 2. награда

Вук Димитријевић 7/1 - 2. награда

Павле Милићевић 8/1 - 3. награда

Стефан Бранковић 6/1 - 3. награда

Јована Поповић 7/1 - пласман на окружно такмичење

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА (такмичење одржано 19.2.2022.)

Сава Нинковић 8/2 - 1. место

Јована Поповић 7/1 - 1. место

Милутин Пилиповић 7/1 - 3. место

 

МАТЕМАТИКА (такмичење одржано 20.2.2022.)

Михајило Јанковић 8/1 - 1. место

Тамара Ралић 5/2 - 1. место

Милутин Пилиповић 7/1 - 1. место

Вукашин Јевтић 4/1 - 1. место

Срђан Антонић 3/4 - 1. место

Андрија Јовановић 3/3 - 1. место

Павле Милићевић 8/1 - 2. место

Јован Гајић 6/2 - 2. место

Тијана Цвејић - 5/1 - 2. место

Јана Ралић - 4/2 - 2. место

Јован Поповић 4/1 - 2. место

Андреј Вићић 3/2- 2. место

Марко Поповић 3/1 - 2. место

Теодора Кузмић 3/5 - 2. место

Александар Јанковић 6/2 - 3. место

Вања Бошкович 5/3 - 3. место

Ива Вучковић 4/2 - 3. место

Нина Богићевић 4/1 - 3. место

Сара Аврамовић 4/3 - 3. место

Андреј Јовановић 4/1 - 3. место

Андрија Матић 3/3 - 3. место

Нађа Бранковић 3/3 - 3. место

Похвале и пласман на окружно такмичење:

Марина Богдановић 8/1

Елена Ђукић 6/2

Николина Цвијановић 6/2

Матеја Јанковић 4/1

Михајило Пајић 4/1

Теодора Михаиловић 4/2

Марина Андрић 4/2

Василије Вучковић 4/2

Андреј Мијатовић 4/4

Реља Икодиновић 3/2

Вук Јовановић 3/3

Лука Бранковић 3/3

Софија Илић 3/5

Марија Миронова 3/5

Димитрије Симић 3/1

Душан Јоцић 3/1

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА (такмичење одржано 26.2.2022.)

Сава Нинковић 8/2 - 1.место

Николина Цвијановић 6/2 - 2. место

Вања Бошковић 5/3 - 2. место

Милутин Пилиповић 7/1 - 3.место

Марта Икодиновић 5/3- 3.место

Елена Томић 6/3 - 3.место

Елена Ђукић 6/2 - 3.место

Јована Косовац 7/2 - 3.место

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (05.03.2022)

Теа Шујић 8/1 - 2. место

Борис Иветић 8/1- 3.место

Нађа Милошевић 8/1- 3.место

Јована Лазић 8/2- 3.место

 

ХЕМИЈА (06. 03. 2022.)

Милутин Пилиповић 7/1 - 2.место

Михајило Јанковић 8/1 - 3.место

Сава Нинковић 8/2 - 3.место

Данило Павловић 7/1 - 3.место

 

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА (11.03.2021.)

Душан Арсеновић 8/1 - пласман на окружно такмичење

Ђурђа Вукомановић 5/2 - 3. награда

 

ПАЖЉИВКО У САОБРАЋАЈУ (такмичење одржано 18.3.2022.)

Прво место, екипа првог разреда:

Анђела Пановић 1/1

Софија Николић 1/2

Филип Арсеновић 1/1

Алекса Ђурђевац 1/3

Прво место, екипа другог разреда:

Петра Пајић 2/1

Маша Јекић 2/2

Бранислав Беара 2/2

Филип Павловић 2/3

 

ГЕОГРАФИЈА (такмичење одржано 19.3.2022.)

Милутин Пилиповић 7/1 - 1. место

Михаило Васић 8/1 - 1. место

Лазар Којић 8/2 - 2. место

Душан Арсеновић 8/1 - 2. место

Селена Пејић 7/2 - 3. место

Милош Мицић 7/2 - 3. место

Николина Јефтић 8/1 - 3. место

 

ИСТОРИЈА (такмичење одржано 20.3.2022.)

Михаило Васић 8/1 - 2. место

Јаков Продановић 5/4 - 3. место

 

ОПШТИНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА, „ПЕСНИЧЕ НАРОДА МОГ“ (такмичење одржано 20.3.2022.)

Мила Исаковић 1/1 - 1. место

Михаило Смиљанић 4/3 - 2. место

Јаков Продановић 5/4 - 3. место

 

БИОЛОГИЈА (такмичење одржано 10.4.2022.)

Анђела Човић 5/3 - 1. место

Јован Томанић 5/3 - 1. место

Емилија Пајић 6/3 - 1. место

Александар Јанковић 6/2 - 1. место

Ђурђина Павловић 6/3 - 1. место

Николина Јефтић 8/1 - 1. место

Тамара Ралић 5/2 - 2. место

Марта Икодиновић 5/3 - 2. место

Елена Томић 6/3 - 2. место

Селена Пејић 7/2 - 2. место

Ива Станковић 5/3 - 3. место

Србољуб Ковачевић 6/3 - 3. место

Јована Поповић 7/1 - 3. место

Славица Матић 8/3 - 3. место

Уна Петровић 8/1 - 3. место

 

 

Општинско такмичење